Čeština English Deutsch По русски
Rezervujte on-line:

Lokalita Hotel Resort Royal Golf
Hotel Resort Royal Golf se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel Resort Royal Golf nabízí svou polohou ideální napojení na hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu (Karlovy Vary 7 km, Mariánské Lázně 30km).

Okolí hotel resort Royal Golf
Okolní hluboké lesy zvou návštěvníky Hotel Resort Royal Golfu v každém ročním období k romantickým procházkám a jsou vyhlášenou oblastí pro místní houbaře i lovce malé, střední i vysoké zvěře. Sportovně založení lidé nebudou litovat, když se vydají do přírody na kolech či na náročnější túru s holemi nordic walking. Hotel Resort Royal Golf je skvělým místem pro pořádání svateb, firemních setkání i různých oslav. Nabídku Vám připravíme míru a plně dle Vašich představ. Pro aktivní lovce pak nabízíme individuální program.

Hotel Resort & Spa
Hotel Resort Royal Golf se nachází ve Světoznámé zóně lázní Karlovy Vary, jejichž centrum je vzdáleno pouhých 11 min. cesty vozem a nabízejí nejen možnost wellness služeb, či klasické léčebné kůry, ale také mnoho historických a kulturních zajímavostí. Hotel v současné době pracuje na výstavbě léčebného zařízení, které bude sice propojeno s hlavní budovou, nicméně vzniká mimo ni a bude se jednat o moderní samostatné zařízení, které nabídne veškerý komfort spojený s lázeňským pobytem.