Čeština English Deutsch По русски
Rezervujte on-line:

Stylová Golf Club Restaurace
Hotelová restaurace s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově, nabízí posezení v příjemném prostředí s kapacitou až 65 míst s rozdělením na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících pak láká zejména venkovní terasa s vyhlídkou na přilehlý golf club a celé údolí. Ochutnat zde lze jak pokrmy české a mezinárodní kuchyně, tak speciality kuchyně ruské, které jsou připravovány dle tradičních postupů. Zaručeny jsou vždy vysoce kvalitní a čerstvé suroviny.

Prostor pro oslavy, svatby i uzavřená firemní jednání
Restaurace Royal Golf golf club je také výbornou volbou pro pracovní oběd, jednání, či soukromá setkání. Vzhledem k romantickému prostředí pak skvělým místem pro svatební obřad a hostinu. Firemní akce, školení, svatby Hotelová konferenční místnost nabízí pestré možnosti využití s variabilními možnostmi přestavby kapacity (například jako tabule na koktejl pro 40 hostů, divadelní úprava pro 30 osob, třídní úprava pro 26 osob, tabulová úprava pro 14 či banketní pro 46 hostů atd.). Restaurace, okolní park a golf club je skvělou volbou pro pořádání kulturních, společenských a firemních akcí. Romantický ráz celého objektu je pak ideálním místem pro pořádání svateb a narozeninových oslav. Letní terasa nabízí možnost party, grilování a dětských dnů s krásným výhledem na okolní krajinu a golf club. Jsme připraveni splnit každé přání zákazníka.

Rauty a bankety - perfektní kulinářský servis a další služby
Náš profesionální tým podnikající v oblasti gastronomických služeb na vaše přání vždy připraví dokonalý zážitek se skvělým jídlem a pozornou obsluhou. Organizujeme rauty, koktejly, garden párty a další firemní či společenské akce. S každým klientem jednáme individuálně a respektujeme jeho požadavky. Po vyladění veškerých detailů vám sestavíme nabídku na míru vašim představám, včetně cenové kalkulace.