Čeština English Deutsch По русски
Rezervujte on-line:

DOPOLEDNÍ CVIČENÍ
každý čtvrtek a sobota od 10.00 hod

Cvičení u bazénu s trenérem
U bazénu Vám bude k dispozici náš chcete-li VÁŠ osobní trenér.

Vodní gymnastika s trenérem
Zábavné a velmi oblíbené cvičení ve vodě s využitím různých pomůcek ( např. Aqua pásy, Aqua činky…)
Kombinují se fáze v rychlejším tempu s posilováním proti odporu vody. Cvičení je vhodné opravdu pro každého, protože při něm nedochází k zatížení kloubů a páteře tvrdými nárazy.

Bazénové cvičení je pro všechny naše hotelové hosty ZDARMA.

Speciální nabídka procedur
Dle objednávky hosta...

SM Systém
SM je zkratka Stabilizace + Mobilizace páteře . Je to zcela unikátní a mimořádně účinný komplexní systém pro léčbu a prevenci bolestí zad (ať již v bederním, hrudním či krčním segmentu) a celého pohybového aparátu. Metoda je založena na aktivním cvičení s elastickým lanem. Cílem je léčit a regenerovat meziobratlové ploténky celé páteře tak, jak to doposud neumožňovala žádná jiná metoda.Díky zřetězení svalů se páteř roztahuje, odstraňuje se vadné držení těla, rovnají se kulatá záda, napřimuje předsazený krk, zpevňuje nožní klenba plochých nohou, zlepšuje postavení palce nohy (hallux valgus), zeštíhluje pas, zpevňuje břicho a výrazně se zlepšuje stabilita a rovnováha. Pomáhá tam, kde ostatní metody selhaly.

Nordic walking
Jedná se o kondiční pohybovou aktivitu – chůzi, při které dochází ke koordinaci nohou a paží spolu s odrážením se speciálními holemi. Tepová frekvence se při běžné zátěži pohybuje v oblasti, ve které se člověk cítí dobře i přesto, že spotřeba energie je velmi vysoká. Ve srovnání s normální chůzí (bez holí) je přibližně o 22 % vyšší energetický výdej, o 16% vyšší tepová frekvence a je zapojeno 600 svalů lidského těla, což představuje téměř 90% všech svalů v těle. Tím se stává nordic walking mnohem efektivnější než normální chůze. Je to jedinečný prostředek ke snižování váhy, zvyšování fyzické kondice, zlepšení držení těla a úlevě bolestí zad.