Čeština English Deutsch По русски
Rezervujte on-line:

Velký bazén a Kneippova lázeň
Náš velký bazén umožňuje jak volné plavání, tak nabízí vodní relaxaci v podobě hned několika vodních atrakcí. K dipozici jsou masážní vodopády, plavání v protiproudu, při kterém se můžete kochat nádherným výhledem do zámeckého parku, nebo relaxovat na masážní lavici. Samozřejmě nemohou chybět ani perličkové trysky a Kneippova lázeň.

Tři různé typy saun
Moderní wellness a lázně si již nevystačí pouze s klasickou finskou saunou a proto naše nové spa & wellness nabízí hned tři druhy saun, které jsou pro naše hosty opět zcela zdarma! Samotná finská sauna nabízí dostatečný prostor pro relaxaci až 8 osob a dále je k dispozici hostům také solná sauna s originálním rustikálním designem a originální parní sauna s podhledy, které simulují denní světlo.

Vířivka a posilovna
Jednou z nejoblibenějších forem relaxace ve wellness je bezpochyby bublající teplá whirlpool lázeň, která uvolní celé vaše tělo po procházce v nedalekých Karlových Varech, či po celodenní hře golfu na resortu Cihelny, ve kterém se hotel Royal Golf nachází. Vedle relaxace je Vám k dispozici i dobře vybavená posilovna s nádherným panoramatickým výhledem do zámeckého parku.